Hakkımızda

Eskiden e-gezi.net adresi altında bir wiki tipindeki bilgilendirme sitesi vardı ve biz bunu çok severdik. Bir gün bu site ortadan kalktı. Biz de araştırdık, bulduk, alan adının parası ödenmemiş, aldık ve toparlamaya çalıştık. Eski wiki halini tam olarak getiremesek de blog olarak hizmete sunmaya karar verdik. Kar amacı gütmeden, yılda ikiyüz lira bütçeyle, insanlığa ve memleketimize faydalı bir iş yapalım dedik.

Bir kusurumuz olduysa affola, herşey tamamen iyi niyetle yapılmıştır. İnternet kaynaklarından eski yazılar bulunmuş ve sitemize eklenmiştir. Tüm yanlış bilgilendirmeler ve yazılan yanlış yazılar ve eski siteye yazan yazarların sorumluluğundadır, biz tek bir kelime eklemedik. Sitenin eski halini archive.org sitesinden bulabilirsiniz. Biz de öyle yaptık ve buraya kopyaladık

Bu amatör, romantik, iyi niyetli, saf yazı ekibimize teşekkür etmek için, iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçebilirsiniz. Hatalarımız veya eksiklerimiz varsa da bildirin, düzeltmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Saygı ve selamlarımızla,

Öz Hakiki Yeni E-Gezi.net editör ekibi 🙂